07-200 Wyszków
Ul. Sowińskiego 66
29 742 06 76
galeowyszkow@interia.eu
Wróć do listy

4F

4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Naszym znakiem rozpoznawczym jest kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Od ponad 12 lat wspieramy zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu. Promujemy aktywny tryb życia i motywujemy ludzi do przełamywania swoich barier.

Jesteśmy grupą entuzjastów aktywności sportowej – najbardziej wymagającymi użytkownikami naszych produktów. Zbudowaliśmy bardzo silny zespół kreatywny, który tworzy kompletne produkty, od początkowej koncepcji, poprzez wybór właściwej technologii, dobór kolorystyki oraz zapewnienie jakości wykończenia, aż do finalnego projektu.

Sklep 4F w Centrum Handlowym GALEO w Wyszkowie.
 

AMBASADORZY MARKI 4F


ANNA LEWANDOWSKA AMBASADORKĄ MARKI 4F


 

Marka 4F wystartowała w sklepach z kampanią motywacyjną, prezentującą produkty rekomendowane przez Annę Lewandowską!
Jest to odpowiedź na potrzeby konsumentów na różnych poziomach zaawansowania sportowego.
Hasło przewodnie „WELCOME TO THE CLUB” ma za zadanie zapraszać do świata marki 4F i Anny Lewandowskiej. Konceptem głównym kampanii było ukazanie nowej ambasadorki 4F w roli motywatorki, dla wszystkich tych, którzy zarówno rozpoczynają swoją przygodę ze sportem, jak i dla osób już aktywnych fizycznie.
   

 

LEON WILFREDO AMBASADOREM MARKI 4F
Jeden z najlepszych siatkarzy świata, reprezentant Polski i zawodnik Sir Safety Perugia – Wilfredo Leon został Ambasadorem marki 4F.
Kampania z udziałem Wilfredo Leona pod hasłem „That’s my way. What’s yours?” zachęca do trenowania w zgodzie z samym sobą. Jest to rozwinięcie długoterminowego hasła 4F Your Way. Kampania inspirowana historią siatkarza zachęcać będzie do trenowania na własnych zasadach, we własnym stylu.