07-200 Wyszków
Ul. Sowińskiego 66
29 742 06 76
galeowyszkow@interia.eu
Wróć do listy

ARTIS NACZYNIA

Oferta sklepu NACZYNIA obejmuje artykuły gospodarstwa domowego w tym akcesoria kuchenne, artykuły wyposażania i dekoracji wnętrz. Znajdziecie Państwo w naszym sklepie porcelanę , szkło ozdobne i użytkowe, sztućce, artykuły kuchenne, obrusy oraz upominki na różne okazje.

Oferujemy artykuły znakomitych polskich producentów, w tym porcelanę z Chodzieży, Ćmielowa, Karoliny, Lubiany, Bogucice, szkło użytkowe z Krosna, Jasła, Edwanexu, wyroby kryształowe huty Julia i Zawiercie, ceramikę z Bolesławca, sztućce i noże Gerlach oraz wielu innych. Oferujemy również akcesoria kuchenne powszechnie uznanych europejskich producentów szczególnie firmy Berghoff, ale też Fiskars,  Vinzer i Granchio. Znajdą tu Państwo ceramikę z Włoch i szkło kryształowe z czeskiej Bohemi. 

Wyposażenie kuchni zawsze było naszym hobby a z czasem nasze zainteresowania tym tematem rozrosło się do rozmiarów, który sprawił, że związaliśmy się z nim także zawodowo. Oferta naszego sklepu skrojona jest na każdą kieszeń, a ciągłe wyprzedaże dają możliwość zakupu atrakcyjnych artykułów po okazyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy na zakupy.